2020 SEPTEMBER

 
 

1.9. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
2.9. Stredak 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
3.9. Štrtok 10.00 - 12.30    16.00 - 18.30 
4.9. Piatok 10.00 - 12.30    16.00 - 18.30 
5.9. Sobota SP mužov   Ružomberok 
6.9. Nedeľa voľno   voľno 
7.9. Pondelok 10.00 - 12.30    16.00 - 18.30 
8.9. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
9.9. Streda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
10.9. Štvrtok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
11.9. Piatok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
12.9. Sobota SPM Dorast STC ŠKST BA, STO SPOJE
13.9. Nedeľa SPM U21   SSTZ 
14.9. Pondelok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
15.9. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
16.9. Streda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
17.9. štvrtok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
18.9. Piatok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
19.9. Sobota SP mužov Humenne
20.9. Nedeľa SPM SZ   Humenne 
21.9. Pondelok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
22.9. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
23.9. Streda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
24.9. Štvrtok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
25.9. Piatok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
26.9. Sobota SP mužov Tr. Teplá
27.9. Nedeľa voľno  voľno 
28.9. Pondelok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
29.9. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
30.9 Streda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 

1.2. Sobota SPM DORAST VALALIKY 
2.2. Nedeľa SPM U 21   VALALIKY 
3.2. Pondelok 10.00 - 12.30    16.00 - 18.30 
4.2. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30
5.2. Streda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30
6.2. Štvrtok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30   MOLNAR CUP 
7.2. Piatok 10.00 - 12.30    16.00 - 18.30   MOLNAR CUP 
8.2. Sobota EXTRALIGA ŽIEN  EXTRALIGA ŽIEN    MOLNAR CUP 
9.2. Nedeľa Voľno  Voľno 
10.2. Pondelok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
11.2. Utorok 10.00 - 12.30 16.00 - 18.30
12.2. Sreda 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30
13.2. Štvrtok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
14.2. Piatok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
15.2. Sobota SPM NMŽ  STC BA, HUMENNÉ
16.2. Nedeľa Voľno  Voľno
17.2. Pondelok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
18.2. Utorok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30
19.2. Streda 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30
20.2. Štvrtok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
21.2. Piatok 10.00 - 12.30   16.00 - 18.30 
22.2. Sobota EXTRALIGA ŽENY  EXTRALIGA ŽENY 
23.2. Nedeľa SPM SŽ  VRANOV, SPOJE BA 
24.2. Pondelok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
25.2. Utorok 10.00 - 12.30 16.00 - 18.30
26.2. Streda 10.00 - 12.30     16.00 - 18.30
27.2. Štvrtok 10.00 - 12.30  16.00 - 18.30 
28.2. Piatok MSR DOSPELÍ   BRATISLAVA 
29.2. Sobota MASR DOSPELÍ  BRATISLAVA